HAKKIMIZDA

 • ŞİRKETİMİZ Open or Close

  Gıda teknolojisinde dünyanın lider kuruluşlarının temsilcisi olmanın haklı gururunu taşıyan Feyzi A.Ş. kırmızı ve beyaz et (kanatlı) kesimhaneleri, ileri işleme, kırmızı et işleme, patates işleme, balık işleme, süt ürünleri işleme, tüketime hazır ürünlerin üretilmesi , her türlü ürün paketleme ve soğutma sistemleri konusunda yarım yüzyıldan fazla bir süredir ileri teknoloji ile müşterilerinin hizmetindedir. Başlangıçta sadece makine ve ekipman temin eden mümessil firma olarak çalışan kuruluşumuz gelişen pazar şartlarına bağlı olarak 2.el, yardımcı ve sarf malzemelerinin temini, tedariğinde yardımcı olduğu makinelerin montajı, devreye alınması ve eğitimi, yedek parça, bakım ve onarım hizmetlerinin sağlanması, danışmanlık gibi pek çok konuda 50 kişiyi aşkın kadrosuyla hizmet vermektedir.

  Feyzi A.Ş. hızla değişen pazar taleplerini yakından izleyerek ürünlerinde her zaman yenilik arayan ve böylelikle tüketici ihtiyaçlarına duyarlı olan üreticileri desteklemektedir.

  Yatırım rotanızı doğru çizebilmek için size sunduğumuz tüm bu hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız, son kararınızı vermeden önce bize mutlaka danışın!

 • DEĞERLERİMİZ Open or Close

  Sorumluluk

  Müşterilerimizin faydası doğrultusunda sorumlu bir şekilde hareket ediyoruz.

  İnsiyatif ve kararlılık

  İnisiyatif alarak hareket ediyor, sektörlere yön verebilecek girişimci sorumluluklar alıyor, müşterilerimizin faydasına ve iyiliğine olacak bu kararların arkasında kararlılıkla duruyoruz.

  Açıklık ve dürüstlük

  Her platformda şeffaf ve dürüstüz. Müşterilerimizle güvene dayalı bir işbirliği içerisindeyiz.

  Adil davranış

  Çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla adil bir şekilde çalışıyor ve bu adil yaklaşımı başarımızın temel taşı olarak görüyoruz.

  Güvenilirlik, inandırıcılık, yasalara uygunluk

  Sadece yerine getirebileceğimiz sözler veriyor ve vaat ettiklerimizi görevimiz olarak görüyoruz. Tüm iş ilişkilerimizde yasalara uygun hareket ediyoruz.

  Yenilikçilik

  Sektörün fikir, uygulama ve teknoloji lideri olarak yenilikçi olmak misyonumuzun en önemli halkasıdır.

  Yenilikçilik, sektördeki farklılığımızı ve başarımızı yaratan, sürekli gelişmemizi sağlayan en önemli unsurdur.

  İşbirliğine açık olmak

  Müşterilerimize değer veriyoruz, onların fikirlerinden ilham alıyoruz, birlikte başarmaya inanıyoruz.

  Aile olmak

  Farkı yaratan insan olduğuna inanıyoruz...

  İşini seven, yetenekli, vizyon sahibi ve tutkulu bir ekip olarak yaptığımız işlerde fark yaratıyoruz.

  Huzurlu ve keyifli çalışma ortamımız işimize olan bağlılığımızı daha da arttırıyor.

  Müşteri odaklılık

  Her zaman müşteri istek ve beklentilerini eksiksiz karşılamaya çalışarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz.

  Katılımcı Yönetim Anlayışı

  Çalışanlarımızla saygı ve açık iletişime dayalı, karar alma mekanizmalarına katılımı en üst planda tutan yönetim anlayışını sürdürerek sürekli gelişmeye çalışıyoruz.

 • TARİHÇEMİZ Open or Close

  Firmamız Türkiye’deki ilk mümessil firmalardan biri olarak yaklaşık altmış senedir faaliyet göstermektedir.

  Gıda alanında özellikle beyaz et, kırmızı et, balık ve diğer gıda sektörleri makinaları konusunda kendi alanının dünyadaki en önemli makine üreticisi firmalarının mümessilliğini yapmaktadır.

  Bu markalar bütün dünyada olduğu gibi, Türkiye’de de kendi alanlarında çok ciddi pazar payına sahiptir.

  Tarihsel anlamda en büyük özelliğimiz, önemli teknolojileri Türkiye’ye getirerek faaliyet gösterdiği sektörleri gelişmesine katkıda bulunmasıdır.

  Firmamız sadece bir mümesillik firması olmayıp en önemli özelliği olan danışmanlık, satış ve satış sonrası teknik servis verme konusunda uzmanlaşmıştır.

 • HEDEFLERİMİZ Open or Close
  • Dünyada gıda üretimine yön veren proses makinelerinin Türkiye’de satışını doğru şekilde ve zamanda yaparak ekonomiye kazandırmak
  • Müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak onlara en hızlı ve en faydalı hizmeti vermek
  • Yenilikçi fikirlerle kaliteden ödün vermeden üretilen makina ve ekipmanlarımızla faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde sürekliliği sağlamak